Allah'ın Misafirlerine Hizmet Bizim İçin Şereftir ..!

Karadeniz Turu

KARADENİZ TURU

1.GÜN 20 Mayıs Cuma günü Gece yolculuğu

Belirlenen gün ve saatte siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Karadeniz turumuza başlıyoruz.

Bolu-Gerede Osmancık-Merzifon yol güzergâhı takip ediyoruz.

2.GÜN 21 Mayıs Cumartesi sabah saatlerinde Samsun Çakallı Taka 61  Kahvaltımızı yapıyoruz. (EKSTRA) Kahvaltımızın ardından Samsun Bandırma vapuruna gidiyoruz. Burada rehberimizin eşliğinde Vapur gezildikten sonra Amazon Parkında serbest zaman alıyoruz. Serbest zaman sonrasında Ordu’ ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Teleferikle Ordu Boztepe’ ye giderek Mükemmel manzarayı izleyerek kahvelerimizi yudumlama fırsatı yakalıyoruz. Burada verilen serbest zaman vaktimizi doldurtan sonra teleferikle Ordu’ ya gelerek Trabzon’ a hareket ediyoruz. Konaklama yapacağımız otelimiz Luxor Residence hotele giderek akşam yemeğimizi aldıktan sonra dinlenmek için odalarımıza çekiliyoruz.

3.GÜN 22 Mayıs Pazar günü sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılarak yol güzergâhında öncelikle Uzungöl’ ü ziyaret ettikten sonra Rize’ye hareket ediyoruz. Rize çay fabrikası, Bıçakçılar çarsısı, Rize bezi fabrikasını gezip Ayder yaylasına gitmek üzere yola çıkıyoruz. Çaykara ilçesin de mola verilip buradan minibüslerle Zilkale ve Palovit şelalesini gezip Ayder yaylasın da serbest zaman sonrasında Fırtına Deresinde bulunan otelimiz Kaptan Alabalık hotele gidiyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimiz odalarına çekilerek dinlenebilir. Dileyen misafirlerimiz dışarı çıkarak eğlenebilir.

4.GÜN 23 Mayıs Pazartesi günü sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otelimizden ayrılarak Artvin bölgesinde bulunan bir doğa harikası olan Karagöl yaylasına minibüslerle ulaşım sağlayıp burada gezerek bolca fotoğraf çekilme fırsatını yakalıyoruz. Yayla turumuzun ardından Artvin Arhavi de Özay Otel de konaklıyoruz akşam yemeğimizi aldıktan sonra dinlenmek için odalarımıza çekiliyoruz.

5.GÜN 24 Mayıs Salı günü sabah kahvaltısı ardından otelimizden ayrılarak Trabzon istikametine  doğru hareket ediyoruz. Atatürk köşkü, Ayasofya müzesi, Gümüşçüler çarşısı   gezilerek konaklamamızı Sürmene ilçesinde bulunan Zarha Mountain Resort Otel de yapmak üzere otele gidiyoruz.

6.GÜN 25 Mayıs Çarşamba sabah kahvaltı ardından, Sümela manastırı görmek üzere Maçka ya doğru hareket ediyoruz. Sümela manastırını geziyoruz burada verilen serbest zaman sonrasında dönüş için yola çıkıyoruz.

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

Lüks araçlarla ulaşım

Profesyonel Rehberlik hizmeti

4 gece konaklama

4 sabah kahvaltısı

4 akşam yemeği

1618 nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası 

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

İlk gün sabah kahvaltısı

Tüm öğle yemekleri

Son akşam yemeği

Müze ve ören yeri girişleri

Tüm kişisel harcamalar.

Zilkale, Palovit, Karagöl ulaşımı için minibüs ücretleri

Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden ENSAR TURİZM kesinlikle sorumlu değildir.